Profesjonalna obsługa podróży służbowej – krok po kroku

organizacja podróży służbowej

Podróże firmowe i delegacje to przedsięwzięcia wystarczająco wymagające, by, odbywając je, zmuszeni byli Państwo dodatkowo troszczyć się o poszukiwanie tanich biletów lotniczych czy samodzielną organizację pobytu na miejscu. Dlatego zachęcamy do skorzystania ze sprawdzonych i profesjonalnych usług oferowanych przez naszą firmę.

Jak wygląda organizacja podróży służbowej przez firmę

Pierwszym etapem naszej obsługi jest rezerwacja biletów lotniczych w tanich liniach – przykładamy przy tym wielką wagę do wyszukania korzystnych terminów i komfortowych przelotów, dostosowanych do możliwości Klienta i wygodnych również w przypadku większej liczby pracowników. Co więcej, dokonanie rezerwacji za naszym pośrednictwem wiąże się z dostępem do licznych ofert promocyjnych.

Oprócz dokonania rezerwacji biletów lotniczych, która pod każdym względem będzie odpowiadać potrzebom Klienta, oferujemy również dodatkowe usługi m.in. w postaci korzystnych ubezpieczeń – również od rezygnacji z podróży, jeżeli nieoczekiwanie będą Państwo zmuszeni do odwołania delegacji. Na czas trwania podróży zapewniamy również asystę wydelegowanych przez nas pracowników, których zadaniem będzie ułatwienie wszelkich działań i formalności – zapewnią oni Państwu m.in. wygodny i ekonomiczny przejazd z lotniska na miejsce pobytu, a także pomogą w dostosowaniu obowiązujących Państwa terminów i spotkań do kalendarza, z uwzględnieniem transportu pomiędzy poszczególnymi lokacjami.

Kolejną oferowaną przez nas usługą – jeżeli podróż odbywa się na terenie Polski – jest organizacja komfortowego i odpowiadającego wymaganiom Klienta pobytu. Nasi przedstawiciele pomogą w znalezieniu hotelu o odpowiedniej lokalizacji i standardzie – szczególnie, jeżeli Państwa pobyt będzie miał miejsce w Krakowie, w którym mamy swoją siedzibę.

Powierzenie obsługi i organizacji podróży służbowej profesjonalnej firmie pozwala na zaoszczędzenie czasu, który może zostać spożytkowany na czynności wspierające rozwój własnego przedsiębiorstwa. Ponadto, korzystając z usług biura, zapewnią sobie Państwo obsługę na odpowiednim poziomie, która będzie precyzyjnie odpowiadać Waszym oczekiwaniom i możliwościom.

Profesjonalna obsługa podróży służbowej – krok po kroku