Dlaczego warto zlecić organizację podróży służbowej fachowcom?

Organizacja podróży firmowych z profesjonalistami

Organizacja podróży służbowych w firmach, szczególnie jeśli pracownicy często są na nie delegowani, może być dość problematyczna i zabierać sporo czasu. Jak przedsiębiorstwa mogą poradzić sobie z tą kwestią bez dodatkowego obciążania pracowników z różnych działów? Najprostszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firm specjalizujących się w profesjonalnej organizacji podróży służbowych dla klientów zewnętrznych.

Organizacja podróży firmowych z profesjonalistami

Organizacja podróży służbowych dla firm to główna specjalność CST Lotnicze z Krakowa. Oferta skupiona jest przede wszystkim na obsłudze delegacji służbowych do różnych krajów na świecie. Co ważne, istnieje możliwość skorzystania nawet ze specjalnych promocji w postaci biletów lotniczych low cost, co może znacznie obniżyć koszty zagranicznych podróży służbowych pracowników. Tego rodzaju okazje niezwykle rzadko zdarzają się w przypadku indywidualnego organizowania delegacji. Oprócz rezerwacji biletów lotniczych klienci mogą skorzystać z ubezpieczenia podróży (w tym ubezpieczenie w przypadku rezygnacji z wyjazdu). Dodatkowo zapewniona może być też rezerwację hotelu, transferu z/na lotnisko czy wsparcie w przypadku wynajmu samochodu.

Współpraca z profesjonalną firmą specjalizującą się w obsłudze podróży służbowych to przede wszystkim duża oszczędność czasu. Dodatkowo można liczyć na szereg udogodnień. Jakich? Przede wszystkim mamy zapewnione fachowe doradztwo specjalistów, którzy na podstawie swojego bogatego doświadczenia są w stanie podpowiedzieć, jak zarezerwować wygodną podróż pracownikowi, optymalizując przy tym koszty. Wszystkie trasy przelotów będą zaplanowane w taki sposób, aby pracownik dotarł jak najszybciej do miejsca docelowego, a dodatkowo bez niepotrzebnych przesiadek czy długiego oczekiwania na lotnisku.

Decydując się na współpracę z firmą organizującą podróże służbowe, tak naprawdę zobligowani jesteśmy do dokonania zamówienia w formie bezpłatnej rezerwacji, a następnie potwierdzenia jego realizacji. Na wszystkie usługi wystawiane są faktury przygotowywane zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, co również pozwala usprawnić proces organizowania podróży służbowych.

Dlaczego warto zlecić organizację podróży służbowej fachowcom?